Advert Advert

Bıyık, gençlerle çay sohbetinde buluştu

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıcalı gençlerle çay sohbetlerinde bir araya geliyor, hem onları dinliyor hem de gençlere yönelik yapılacak projeler hakkında bilgiler aktarıyor

Bıyık, gençlerle çay sohbetinde buluştu
Bıyık, gençlerle çay sohbetinde buluştu
Advert

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, gençlerle sürekli bir araya gelerek fikirlerini alıyor ve projelerini anlatıyor. Gençlere her zaman önem vereceğini ve önceliklerinin gençler olacağını ifade eden Bıyık, Darıca’da aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olduğunu ifade ederek üzerindeki sorumluğun farkında olduğunu söyledi. Nene Hatun Mahallesi’nde gençlerle buluşan Bıyık, gençlerle çay içip sohbet etti ve onların taleplerini dinledi.

MODERN BİR SPOR KÖYÜ
Darıca’da gençlere yönelik projeleri de anlatan AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “Darıca’da spordan kültür ve sanata birçok alanda gençlere yönelik projeler hazırladık. Özellikle gençlerimizin sporla daha çok ilgilenmesini istiyoruz. Spor salonları inşa ederek gençlerin farklı spor dallarından ücretsiz faydalanmasını sağlayacağız. Nene Hatun’daki spor sahasını yenileyeceğiz ve Darıca’ya yakışan modern bir spor köyü kuracağız. 

BÜYÜKŞEHİR İLE ORTAK ÇALIŞMALAR
Büyükşehir belediyemizle ortaklaşa askeri alandaki millet bahçesinde gençlik kampı, izcilik kampı gibi tesisleri hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için önemsediğimiz ve üzerinde durduğumuz diğer bir konuda işsizlik konusu olacak. Belediye bünyesinde İstihdam Masası kuracağız. Profesyonel ve uzman ekibimizle işçiyle işveren arsında köprü olacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor