marsbahis
Advert Advert

Çayırova Belediyesi Devam Ediyor

Sağlık alanında düzenlediği etkinlikler ile vatandaşları her alanda uzman isimlerle buluşturan Çayırova Belediyesi, bu ayki sağlık seminerinde “Göz Hastalıkları ve Tedavi Yöntemleri” ne dikkat çekti.

Çayırova Belediyesi Devam Ediyor
Çayırova Belediyesi Devam Ediyor
Advert

Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Okan Üniversitesi doktorlarından Doç. Dr. Hasan Basri Arifoğlu, göz hastalıkları ve tedavi yöntemleriyle alakalı önemli gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. 
Göz Sağlığı ve Tedavi Yöntemleri Anlatıldı
Çayırova Belediye ve Okan Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşen seminerde vatandaşların sorularını da yanıtlayan Doç. Dr. Hasan Basri Arifoğlu, 40 yaşın üzerindeki vatandaşların yılda bir ya da 2 yılda bir göz muayenesi olması gerektiğini vurguladı. “Göz Sağlığının Korunması İçin Yapılması Gerekenler” başlığı altına dikkat edilmesi gereken hususları açıklayıcı bir dille anlatan Arifoğlu “40 yaşın üzerindeki insanların gözlerinde perde oluşması, saçların beyazlaması kadar doğal bir süreçtir, bu nedenle 40 yaşın üzerindeki herkesin yılda bir ya da 2 yılda bir mutlaka gözlerini muayene ettirmesi gerekmektedir. Özellikle 40 yaşından sonra görülen kataraktın çözüm yolu ameliyattır. Fakat ameliyat ile ilgili teknoloji, doktor ve malzeme seçiminin iyi yapılması gerekmektedir, aksi taktirde kör kalma gibi sonuçlarla karşılaşabiliriz ”dedi. Seminer ilerleyen saatlerde soru cevap olarak devam etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları