marsbahis
Advert Advert

Çiftçi, “Çayırova şer odaklarına geçit vermeyecek”

Cumhur İttifakı’nın Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, MHP ilçe teşkilatının düzenlediği meclis üyeleri tanıtım ve istişare toplantısına katıldı. Çiftçi, “Çayırova 31 Mart’ta şer odaklarına geçit vermeyecek” dedi

Çiftçi, “Çayırova şer odaklarına geçit vermeyecek”
Çiftçi, “Çayırova şer odaklarına geçit vermeyecek”
Advert

Cumhur İttifakı Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, MHP Çayırova İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen meclis üyelerinin tanıtım ve istişare toplantısına katıldı. Toplantıya ayrıca; Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, MHP MYK üyesi Hilal Elmas, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, MHP İlçe Başkanı Yunus Düzdaban da katıldı.

“KIRMIZIÇİZGİMİZ, ONURUMUZDUR”
Toplantının açılışında konuşan MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Düzdaban, Cumhur İttifakı’nın bir beka meselesi olduğunu belirtti. Düzdaban, “Ülkücüler ve Türk Milliyetçileri olarak, Cumhur İttifakı kırmızıçizgimiz, onurumuzdur” ifadelerini kullandı. Düzdaban’ın ardından konuşan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, gezi olayları ve 15 Temmuz darbe girişimi  ile hedeflerine ulaşamayan hainlerin ellerinde son koz olarak 31 Mart seçimleri kaldığını kaydederek, Çayırovalıların şer odaklarına geçit vermeyeceğini söyledi.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
AK Parti döneminde Çayırova yapılan en büyük hizmetin Cayırova’ya kazandırılan ilçe statüsü olduğunu belirten Bünyamin Çiftçi, “31 Mart'tan sonra da hep birlikte olacağız ve güzel işlere imza atacağız. Çayırova kararını vermiş. Çok güçlü bir destekle yolumuza devam edeceğiz. Kazanan ülkemiz ve bölgemiz olacak" şeklinde konuştu. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü de konuşmasında, “Ülkücü hareketin gücünü göstermek zorundayız. Çayırova’da birçok oyunu bozmuş bir teşkilatız. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmektir. Liderimizin ve üç hilalin boynunu bükmemek için çalışacağız” dedi.

HEP BERABER YOL YÜRÜYECEĞİZ
MHP MYK Üyesi Elmas’ın 31 Mart seçimlerinin önemine dikkat çektiği konuşmasının ardından, kürsüden seslenen Büyükakın ise, “Bünyamin kardeşim ve ben Cumhur İttifakı’nın ve sizlerin adayıyız. Liderlerimiz oturup beka için milli karar verdiler. Hepimiz bu milletin öz evlatlarıyız. Kendisi yerli ve milli olmayan insana şehir emanet edilir mi? Allah’a hamd olsun sizler gibi yol arkadaşlarımız var. Bizim birlikteliğimiz Pazar’a kadar değil mezara kadar. Bu yolu hep beraber yürüyeceğiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları