Advert Advert

YUSUF AKSU; TELAFİSİ OLMAZ

Yerel siyasette bölgenin etkili ismi olan Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu, 31 Mart 2019 seçimleri için değil ‘Çayırova’nın geleceği için, Çayırova halkı kaynaklarıyla birlikte telefasi olmayan bir beş yıl daha kaybetmesin, çocuklarımız, gelecek nesiller burada yaşanmaz demesin, burada yaşamaktan mutluluk duyması için çalışıyoruz’’ dedi.

YUSUF AKSU; TELAFİSİ OLMAZ
YUSUF AKSU; TELAFİSİ OLMAZ
Advert

31 Mart 2019 Mahalli seçimleri yaklaştıkça siyasette haraketlilikte artıyor. Çalışmalarıyla halktan yoğun teveccüh gören Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu, yoğun çalışmalarına ek olarak bir yandan da adaylığıyla alakalı devam eden tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Önceki gün Yenimahalle Muhtar Adayı Ayhan Çakar ve azalarının tebrik ziyaretini kabul eden Aksu, önemli açıklamalarda bulundu. 
ÇAYIROVA BEŞ YIL DAHA KAYBETMESİN
Milli Görüş siyasetinin geleneği gereği siyasi çalışmaları hakkın rızası için yaptıklarını ifade eden Aksu, Saadet Partisi olarak 31 Mart 2019 seçimleri için değil ‘Çayırova’nın geleceği için. Çayırova halkının kaynaklarıyla birlikte telefasi olmayan bir beş yıl daha kaybetmemesi için çocuklarımız ve gelecek nesiller burada yaşanmaz dememesi, burada yaşamaktan mutluluk duyması için çalışıyoruz’ dedi. Aksu son olarak Yenimahalle Muhtar adayı Ayhan Çakar ve ekibine başarılar diledi. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor