marsbahis
Advert Advert

BIYIK'TAN BAYRAMOĞLU'NAAQUAPARK MÜJDESİ

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Bayramoğlu’nda ev toplantısına katılarak mahalle sakinleriyle çay sohbetinde projelerini anlattı. Bayramoğlu’nun cazibesini arttıracak projeler hazırladıklarını ifade eden Bıyık, Bayramoğlu’na Dev Aquapark müjdesi verdi.

BIYIK'TAN BAYRAMOĞLU'NAAQUAPARK MÜJDESİ
BIYIK'TAN BAYRAMOĞLU'NAAQUAPARK MÜJDESİ
Advert

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelen Bıyık, Bayramoğlu Mahallesi’nde Bölme ailesinin evine konuk olarak mahalle sakinleriyle çay sohbeti yaptı. Bayramoğlu’nun marka değerini arttıracağını ifade eden Bıyık, “Bayramoğlu bizim en önemli markalarımızdan biri. Eskiden Darıca çok bilinmezken herkes Bayramoğlu’nu biliyordu. Biz Bayramoğlu’nun marka değerini yükseltmek istiyoruz. Bayramoğlu bizim göz bebeğimiz. Sahillerimiz artık temizlenmeye başladı. Yapacağımız projelerle de Bayramoğlu’nu cazibe merkezi haline getireceğiz.


Bayramoğlu’nun Marka Değerini Arttıracağız

Bayramoğu’nu çekim merkezi haline getirirken insanları buraya getirmemiz gerekiyor. Bunun için de projeler hazırladık. Tuzla-Bayramoğlu bağlantı yoluyla Bayramoğlu tercih edilen bir yer olacak. Büyükşehir Belediyemiz yap işlet devret modeliyle Balyanoz Koyu’na Marina yapacak. Darıca Belediyesi olarak biz de Balyanoz Koyu sahil düzenlemesini tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Biz Bayramoğlu’na marka proje planlıyoruz. Eski Palmiye havuzunun olduğu yerde belediyenin yeri var. Orada Dev Aquapark projesini yap işlet devret yöntemiyle yapacağız. İstanbul Anadolu Yakasından Adapazarı’na kadar böyle büyük bir aquapark yok. Biz Bayramoğlu’na yapacağımız aquapark ie yılda 500 binden fazla insanın Bayramoğlu’na gelmesini istiyoruz. Böylece halkımız ve esnafımıza da katkı sunacağız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları