Advert Advert

Törk herkesin hemşerisi

Seçim çalışmaları kapsamında hemşeri derneklerini ziyaret eden CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, derneklere üye olarak herkesin başkanı olacağını ifade etti.

Törk herkesin hemşerisi
Törk herkesin hemşerisi
Advert

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Gerek ev toplantıları gerek gençlik buluşmaları gerçekleştiren Törk, hemşeri derneklerini de ihmal etmiyor. Konuk olduğu hemşeri derneklerinde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Törk, projelerini de açıklayarak vatandaşların öneri ile projelerin şekilleneceğini belirtti. Törk ziyaretlerinde büyük bir coşkuyla karşılanırken, herkesin başkanı olacağını söyleyerek ziyaret ettiği hemşeri derneklerine üye oluyor.
DARICALILIK BİLİNCİ
Gerçekleştirdiği dernek ziyaretlerinde konuşan CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, “Seçim çalışmalarımız kapsamında Darıca’nın her mahallesine giderek, kapı kapı gezerek vatandaşlarımıza kendimizi anlatıyoruz. Darıca’nın her alanında ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğumuzu biliyoruz. İşimiz zor yolumuz uzun. Ama ben Darıca’da doğmuş büyümüş, Darıca’nın 14 mahallesinin her sorununu ayrı ayrı bilen ve bu sorunlara akılcı çözümler üreten bir kardeşiniz olarak hiçbir siyasi ayrım yapmadan Darıca’da hizmete talibim. Gençlerimizin, kadınlarımızın, çocuklarımızın rahat yaşayabildiği, özellikle eğitim ve kültür anlamında belediyecilik hizmetlerinden sonuna kadar faydalandığı sosyal belediyecilik anlayışı ile bu kentin tamamında bir Darıcalılık bilinci oluşturacağız. Türkiye’nin 81 ilinden Darıca’ya aş için gelen hemşerilerimiz ile Darıca’da değişimi gerçekleştireceğiz.” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor