Advert Advert

Karaosmanoğlu “Bütün hizmetlerimizde muhtarlarımızın da imzası var”

Başkan Karaosmanoğlu, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar ve beraberindeki muhtarlarla bir araya geldi.

Karaosmanoğlu “Bütün hizmetlerimizde muhtarlarımızın da imzası var”
Karaosmanoğlu “Bütün hizmetlerimizde muhtarlarımızın da imzası var”
Advert

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar ve beraberindeki muhtarlarla bir araya geldi. 2004 yılından itibaren kentin her noktasına yapılan hizmetlerde muhtarlarla birlikte hareket ettiklerini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir olarak muhtarlarımızı, en yakın çalışma ve yol arkadaşlarımız olarak gördük. Vatandaşımıza birlikte hizmet etmenin mutluluğunu muhtarlarımızla birlikte yaşadık. Muhtarlarımızla hizmeti esas alırken, vatandaşımızın gönlüne girmeye de çalıştık” dedi.

“MUHTARLARIMIZ TALEPLERİ VE YÖNLENDİRMELERİ BELİRLİYOR” 
Mahalleler şehirlerin, muhtarlıklar ise, demokrasinin en küçük hücresidir diyerek Körfez ilçesinin muhtarlarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “Her mahallenin kendine has bir dokusu vardır. 15 yıldan beri her hizmetimizde bunu göz önünde bulundurduk. Mahallenin, köyün ve muhtarlıkların taşıdığı önemi biz çok iyi biliyoruz. Bütün hizmetlerimizde muhtarlarımızın da imzası var. Kocaeli genelinde yaptığımız işlerde muhtarlarımız talepleri ve yönlendirmeleri belirliyor” diye konuştu. 

“BUNU MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE BAŞARDIK” 
Altyapıda, sosyal hizmetlerde, çevre yatırımlarında, ulaşımda ve hayata geçirilen bütün projelerde muhtarlarla birlikte yakın işbirliği içinde olduklarını bir kez daha ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “En ücra sokaklarımızın alt yapısını yenilediysek, çamurdan, tozdan, topraktan kurtarıp asfalta kavuşturduysak; bunu muhtarlarımızla birlikte başardık” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret sonunda Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar ve Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Şöhretli Yiğit, Başkan Karaosmanoğlu’na 15 yıldır Kocaeli’ye kattığı eserler için teşekkür ederken, günün anısına çiçek takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor