marsbahis
Advert Advert

Gençlerden Şayir'e coşkulu destek

AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir Dilovası'nda gittiği her yerde büyük ilgi ve destek görmeye devam ederken, en büyük destek yıllardır her zaman Hamza abileri olarak gördükleri gençlerden geliyor.

Gençlerden Şayir'e coşkulu destek
Gençlerden Şayir'e coşkulu destek
Advert

Samimiyeti ve sıcakkanlılığı ile ilçede gençlerin abisi olan AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, önceki gün gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mimar Sinan Mahallesi gençlerinden oluşan yaklaşık 300 genç AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatının önüne gelerek Şayir'e destek oldu. Mimar Sinan Mahallesi'nde toplanan gençler AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı önüne kadar yürüyerek gelirken, gençlerin coşkusu Başkan Adayı Şayir’i mutlu etti.

GENÇLERİN SEVGİSİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM
Gençlerin bu ilgisine karşın mutlu olduğunu dile getiren Hamza Şayir  "Dilovalılar beni biliyor tanıyor. Niyetimizin Dilovasını kalkındırmak ve sosyal, kültürel ve yaşamsal anlamda Dilovası halkının hak ettikleri modern bir kent oluşturmak olduğundan emin oldukları için partimize ve bize destek veriyorlar. Bu tablodan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Yaşantım boyunca her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olmaya ve onlara destek olmaya çalıştım. İnşallah onların bu sevgisine ve desteğine layık olmaya çalışacağım. Rabbim bizi utandırmasın" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları