Advert Advert

Yaman ve Şayir, Batı Kavşağını inceledi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir ile birlikte yapımı hızlı bir şekilde süren Dilovası Batı Kavşağı yeni düzenlemesi için yapılan çalışmaları inceledi.

Yaman ve Şayir, Batı Kavşağını inceledi
Yaman ve Şayir, Batı Kavşağını inceledi
Advert

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman yaklaşık iki haftadır görevlendirildiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi seçim çalışmalarının ardından Ankara ziyaretinin ardından önceki gün Dilovası'na döndü. Yaman, Dilovası'na döner dönmez önce teşkilatı ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından yapımı devam eden Dilovası Batı Kavşağı'na giderek hem çalışmaları inceledi hem de yetkililerden bilgi aldı. Yaman'a, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir,  İlçe Başkan Yardımcısı Muhammet Korgan, Dilovası Belediyesi meclis üyesi adayı Sinan Yaşar ile çevredeki esnaflar eşlik etti.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA HİZMETE GİRİYOR
Batı Kavşağı yeni düzenlemesi ile ilgili açıklama yapan Yaman, kavşağın önümüzdeki hafta içersinde kullanıma açılacağının müjdesini verirken, "Yaklaşık 35 yıl önce yapımı başlayan ancak AK Parti iktidarı öncesi atıl bir durumda bekletilen ilçemizin önemli giriş ve çıkışlarından biri olan DYO kavşağı olarak bilinen Batı Kavşağı bizim iktidarımız döneminde açılarak Dilovası'nın önemli bir sorununu çözmüştük. Kavşağımız yapılmadan önce burada çok canlarımız gitti. Hemen hemen her hafta burada kazalar meydana geliyordu. Bizim iktidarımızla yapımı biten ve Dilovası'nı rahatlatan Batı kavşağının yapımında giriş ve çıkışlar ile ilgili vatandaşlarımızı rahatsız eden bir eksiklik meydana gelmiş ve ilçemize giriş mesafesi sanayiden olması neticesinde sorunlar yaşatmıştı. Büyükşehir Belediyemizin yaptığı yani düzenleme çalışması altı aydır devam ediyor. İnşallah bu hafta sonu bitecek ve önümüzdeki hafta halkımızın hizmetine açılacak."dedi.
       

istanbul escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor