Advert Advert

Işık ve Bıyık’tan Darıca Turu

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Adayı Muzaffer Bıyık ile birlikte Darıca’da çeşitli temaslarda bulunarak vatandaşlarla buluştu.

Işık ve Bıyık’tan Darıca Turu
Işık ve Bıyık’tan Darıca Turu
Advert

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Adayı Muzaffer Bıyık ile birlikte Darıca’da gün boyu seçim çalışması yaptı. Darıca’da geç saatlere kadar ev ve işyeri ziyaretleri yapan Işık ve Bıyık, gerek yerel yatırımlar gerekse de hükümet yatırımları hakkında bilgiler verdi. Darıca Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinleyen Işık ve Bıyık, ev toplantılarında da vatandaşlarla bir araya geldi. Gençlik ve kadın kollarının Salı Pazarı girişinde açtığı standı ziyaret eden Işık ve Bıyık, pazara çıkan vatandaşlarla da sohbet etti. Darıca’da hasta ve taziye ziyaretleri de gerçekleştiren Işık ve Bıyık, kanaat önderleriyle de bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
YATIRIMLAR BIYIK İLE DEVAM EDECEK
Darıca’daki temasları esnasında Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’a destek isteyen Işık, “Muzaffer Bıyık, bizim tanıdığımız, güvendiğimiz ve inandığımız bir isim. Darıca’da 9 yıl ilçe başkanlığımızı yaptığı için ilçenin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Darıca’da eğitimden sağlığa birçok yatırımın gelmesinde bizlere ciddi katkılar sundu. Projelerin ve yatırımların her zaman takipçisi oldu. Darıca Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve Hükümet el ele vererek büyük yatırımlar ve projeler gerçekleştirdi. Büyükşehir olmasa metro projesi Darıca’ya gelir miydi? Hükümet destek vermese Darıca Farabi Devlet Hastanesi Eğitim Araştırma Hastanesi olur muydu? Darıca’da Muzaffer Bıyık’ın belediye başkanı olmasıyla birlikte yine Darıca, Büyükşehir ve Hükümet el ele vererek yeni yatırımlar almaya devam edecek” dedi.
GÖNÜLLERE GİRMEYE TALİBİZ
Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık da projeleri hakkında bilgiler vererek en büyük amacının vatandaşların gönüllerine girmek olduğunu söyleyerek, “AK Parti olarak her zaman büyük projeleri hayata geçirdik. Yol yapmak, okul yapmak, hastane yapmak bizim için hiç de zor değil. Darıca Belediye Başkanı olduğumda yine birçok önemli projeyi hayata geçireceğiz. Ama en önemli önceliğimiz gönüllere girmek olacak. Projelerimizin merkezinde insan olacak. Darıca’da yaşayan vatandaşların hayatını kolaylaştıracak işlere imza atmayı istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor