marsbahis
Advert Advert

Beylikbağı'nda Büyükgöz'e sevgi seli

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Beylikbağı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Büyükgöz'e yoğun ilgi gösterdi.

Beylikbağı'nda Büyükgöz'e sevgi seli
Beylikbağı'nda Büyükgöz'e sevgi seli
Advert

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Beylikbağı Mahallesi’nde esnaf ve STK'lara misafir oldu. Beylikbağı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Büyükgöz, "Tapu meselesini biz çözeceğiz. Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Cumhur İttifakı yapar" dedi.

"TAPU DİYE BİR SORUN KALMAYACAK"
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Büyükgöz, "Beni tanıyanlar bilir. Bugüne kadar yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermedim. Şunu net bir şekilde ifade ediyorum. Gebze'de tapu ve imar diye bir sorun kalmayacak. Tapu bekleyen hemşerilerimizle ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde müjdeyi vereceğiz. Bizim sizlerle gönülümüz bir, yolumuz bir. Bu sorunu çözerse AK Parti çözer, çözerse Cumhur İttifakı'nın temsilcileri çözer " ifadelerini kullandı.

"KAPIM HER ZAMAN AÇIK OLACAK"
2004-2009 yılları arasında İbrahim Pehlivan'ın belediye başkanlığı döneminde kendisinin Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığını hatırlatan Büyükgöz, "Biz o gün göreve geldiğimizde ilk hizmet hareketini Beylikbağı bölgesinden başlatmıştık. Görev süremiz boyunca kapımız bir gün dahi kapanmadı. Allah'ın izni, sizlerin desteğiyle 1 Nisan sabahı 'Nerede kalmıştık' diyerek yeniden çalışmaya başlayacağız" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları