marsbahis
Advert Advert

Yaman ve Şayir, sokak sokak geziyor

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'nda vatandaşlarla bir araya geldi

Yaman ve Şayir, sokak sokak geziyor
Yaman ve Şayir, sokak sokak geziyor
Advert

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi. Yaman ve Şayir, önceki gün gittikleri Diliskelesi Mahallesi’nde ev ve esnaf ziyaretleri yaparken, cami cemaati ile de bir araya geldiler. Hamza Şayir vatandaşlarla yaptığı sohbette "Adaylığımın açıklandığı ilk günden itibaren teşkilatımızla birlikte hep saha da olduk. Gönül belediyeciliği için yola çıktık” dedi.

İLÇEMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
“Halkımızın gönlüne girmeye çalışıyoruz” diyen Şayir, “Halkımızın duasını ve desteklerini almak için durmaksızın çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı sizlerin de desteği ile büyük bir zafere imza atacağız. Rabbim nasip ederse 1 Nisan’dan sonra ilçemizi beraber yöneteceğiz. Göreve layık gördüğünüz anda bir gün değil, her gün sizlerin yanında olacağız. Halkımıza verdiğim taahhütlerin hepsini yerine getirmek için canla başla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR 
Ziyaretlerde yerel seçimin önemine değinen Vekil Yaman, "Dilovası'nın bir çocuğu olarak sizlerin desteği ile önce Dilovası Belediye Başkanı olarak 5 yıl halkıma hizmet ettim. Ardından da yine sizlerin desteği ile Kocaeli Milletvekili olarak hem ilçemize, hem Kocaeli’mize hem de ülkemize hizmet onurunu yaşıyorum. AK Parti ile değişen siyaset anlayışı ile artık halkımız siyasetçisine güvenen ülkesine hizmet eden yeni bir siyaset anlayışını gördüler. Bizim davamız halkımıza hizmet davasıdır. Makam ve mevkiler bizim için önemli değildir. 

HAMZA KARDEŞİNİZE GÜVENİN
31 Mart seçimlerinde sizlerin desteği ile adayımız kardeşimiz Hamza Şayir görevi devralacak ve ilçemiz en güzel hizmetleri almaya devam edecektir. Siz zamanında bize güvendiniz Allah'ın izniyle sizlerin yüzünü kara çıkartmadık. Şimdide Hamza kardeşimin sizlerin yüzünü kara çıkartmayacağına inanıyorum. Sizlerde Hamza kardeşinize sahip çıkmanızı ve destek vermenizi istiyorum“ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları