Advert Advert

Çiftçi, “Çayırova için canla başla çalışacağız”

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, daha güzel bir Çayırova için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Çiftçi, “Çayırova için canla başla çalışacağız”
Çiftçi, “Çayırova için canla başla çalışacağız”
Advert

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, ‘Çayırova Buluşmaları’ programı kapsamında seçim çalışmalarına devam ediyor. Çiftçi son olarak MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan, MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Çayırova Yozgatlılar Derneği ve Erzurumspor Kulübü Derneği’nde düzenlenen programa katıldı.

YÜZDE 55’İN ÜSTÜNDE OY ALACAĞIZ
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan üç dönemdir Çayırova’yı yöneten AK Parti’nin 31 Mart'tan sonra da yönetmeye devam edeceğini söyledi. MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Cumhur İttifakının Çayırova'da  seçimleri yüzde 55'in üzerinde oy ile kazanması ülkücülerin boynunun borcu olduğunu söyledi.

ÜNLÜ, “SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”
Çayırova'da  zillet ittifakını sandığa gömeceklerini ifade eden MHP Kocaeli il Başkanı Aydın ünlü ise bu seçimlerin beka için çok önemli olduğunu, gördüğü manzaranın Çayırova’da bu işin bittiğini gösterdiğini belirterek, en yüksek oy oranı ile Cumhur ittifakının sandıktan zaferle çıkacağına inancının tam olduğunu söyledi.

BEYANNAMEDEN DAHA FAZLA HİZMET 
Seçimlere sayılı günler kaldığını, 12 Ocak’dan buyana sahada canla başla çalıştıklarını belirten Cumhur İttifakı Adayı Bünyamin Çiftçi, 40 yıldır oturduğu Çayırova’yı mesleki tecrübe ve siyasi deneyim ile en güzel şekilde yöneteceklerini, beyannameye yapacakları projelerin bir kısmını koyduklarını, daha fazla hizmet yapacaklarını kaydetti.

PROJELERİMİZ İLÇEYE DEĞER KATACAK
Bünyamin Çiftçi, “Daha güzel, yaşanabilir ve mutlu bir Çayırova için canla başla çalışacağız. Hastane önceliklerimiz arasında olacak. Yeni dönemde 200 yataklı hastaneyi bitirip halkımızın hizmetine sunmak için gece gündüz demeden çalışacağız.130 bin nüfuslu Çayırova bu dönem hastanesine kavuşacak. Beyannamemizde ilçemize prestij ve değer katacak projeler var” dedi.

eğlenceli geceler için hatay escort sitemize girin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor