marsbahis
Advert Advert

Başkan Çiftçi, “İnsan Odaklı Hizmetler Üreteceğiz”

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde %54,56 oy oranı ile Çayırova’da rekor kırarak Belediye Başkanlı-ğına seçilen ve aynı zamanda Türkiye’de ilk mazbatasını alan Belediye Başkanı olan Bünyamin Çiftçi, yoğun geçen tebrikleşme programlarında Çayırova’lılar ve bürokratlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Başkan Çiftçi, “İnsan Odaklı Hizmetler Üreteceğiz”
Başkan Çiftçi, “İnsan Odaklı Hizmetler Üreteceğiz”
Advert

Vatandaşların yoğun tebrik ziyaretlerine samimiyetle cevap vererek, hem kaynaşmayı hem de kar-şılıklı fikir alışverişini sürdüren Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, hafta içi her gün belirli saatlerde ilçe ve bölge protokolüyle de bir araya geliyor. İlçe protokolünden sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarından vatandaşlara kadar her kesimden ilgiyle karşılanan Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, hayırlı olsun dileklerini kabul ederken, aynı zamanda vatandaşların taleplerini de dinlemeye gayret ediyor.

 

Çiftçi, “Değer Üreten Bir Çayırova”

 

Vatandaşlarla birlikte gün içerisinde kendisini ziyarete gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şe-ker, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Kuruçay, YSK Müdürü Eşref Soysal, eski Kocaeli milletvekili Eyüp Ayar, AK Parti eski il başkanı Mahmut Ci-velek, basın mensupları, dernek başkanları ve yönetimleri ile vatandaşlara teşekkürlerini ileten başkan Çiftçi, başkanlık makamında gerçekleşen tebrikleşmede Çayırova için gelecek planlarını da anlattı.

 

İnsan odaklı hizmetler üreterek Gönül Belediyeciliğiyle projeleri bir bir hayata geçireceklerini belir-ten Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, değer üreten bir Çayırova’yı inşa edeceklerini söyledi. İlçe-nin değişim ve dönüşümünde şehir planlamasını en iyi şekilde uygulayacaklarını vurgulayan Çiftçi, “31 Mart seçimlerinin ardından görevi devraldık. Bizim hedefimiz halkımızın bize tevdi etmiş olduğu bu görevde en iyi şekilde ve şeffaf bir düzende yatırımlarımızı gerçekleştirmek. %54,56’lık rekor oy oranının karşılığını ilçemizin tüm mahallelerinde yerinde hizmetlerle vermek istiyoruz. Bu anlamda belediyemizde gerekli düzenlemeleri hızlı bir şekilde yürütüyoruz.” dedi.

 

Ayrıca İlçe Seçim Kurulu Başkanı Eşref Soysal’la olan görüşmesinde önemli bir noktayı da ele alan başkan Çiftçi, seçimlerin ardından Türkiye’de ilk mazbatasını alan belediye başkanı olmanın guru-runu da yaşadıklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokakta kimse kalmasın
Sokakta kimse kalmasın
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!