marsbahis
Advert Advert

DEMOKRATİK VE CENTİLMENCE BİR YARIŞ OLSUN

Ak Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

DEMOKRATİK VE CENTİLMENCE BİR YARIŞ OLSUN
DEMOKRATİK VE CENTİLMENCE BİR YARIŞ OLSUN
Advert

Aygün gündüzleri esnaf ve kanaat önderlerini, mahallelerde muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Derince ilçesinin önceliklerini istişare ediyor. Akşamları ev ziyaretlerine ağırlık vererek Belediye Başkanı seçildikten sonrada bu ev ziyaretlerine devam edeceğini bildiriyor.
Kocaeli teşkilatlarının abisi sıfatı işe anılan Aygün bu mizacını sahaya yansıtmayı başarıyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün Çenedağ Mahallesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken Cumhuriyet Halk Partisi Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe ile bir esnafın mekanında bir araya geldi. İki aday karşılıklı samimiyet içerisinde birbirlerine başarılar diledi.
Zeki Aygün; Sertif Gökçe Bey’i uzun yıllardır tanırım ve severim. Her ne kadar farklı siyasi görüşlerde de olsak beşeri ilişkiler noktasında her ortamda bir araya gelmişliğimiz vardır. Ben kendisini sever ve saygı duyarım onunda beni sevdiği ve saygı duyduğu kanaatindeyim. Demokratik ve centilmence bir yarış olacak. Ak Parti olarak biz 17 yıldır İlçemizin, İlimizin ve ülkemizin nasıl çehresini değiştirdiğimizi yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projelerimizi ortaya koyarak anlatacağız. Pek ümidim olmasa bile umarım muhalefetteki arkadaşlar yapılan bunca güzel işi eleştirmeyi bir yana bırakıp kendi yapacaklarını anlatabilirler dedi..

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları