marsbahis
Advert Advert

SAADET PARTİLİ YUSUF AKSU’DAN YENİ YIL MESAJI

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu yayınladığı yeni yıl mesajında ‘yeni yılın kutuplaşma değil hoşgörü ve anlayış içerisinde Çayırova’mıza, Kocaeli’mize, ülkemize ve başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve saadetler getirmesini ümit ediyorum’ ifadelerini kullandı.

SAADET PARTİLİ YUSUF AKSU’DAN YENİ YIL MESAJI
SAADET PARTİLİ YUSUF AKSU’DAN YENİ YIL MESAJI Gazisoft
Advert

2020 Yılının tüm dünyayı saran Korona hastalığıyla birlikte ekonomik ve sosyal birçok sıkıntıların yaşandığı bir yıl olduğunu belirten Aksu, yeni yıla girerken bunun muhasebesinin iyi yapılarak gelecek yılın daha güzel bir yıl olması için çalışmalıyız dedi. Aksu paylaştığı yeni yıl mesajında şunları ifade etti.

ÖNCE HOŞGÖRÜ VE DİYALOG

Geride bıraktığımız 2020 Yılı başta korona salgını olmak üzere ekonomik ve sosyal birçok sıkıntının da yaşandığı zor bir yıl oldu. Millet olarak sevinçten çok acılar, huzurdan çok kavgalar ve hayal kırıklıkları yaşadık. Saadet Partisi olarak biz her şeyden önce bir toplumda önceliğin hoşgörü ve diyalog olması gerektiğine inanıyoruz. Böyle olursa ancak sorunlarımızı ve meselelerimizi konuşarak çözebileceğimizi biliyoruz. Bu sebeple yeni yıla girerken geride bıraktığımız ve birçok sorunlar yaşadığımız yılın muhasebesini iyi yaparak gelecek yılın daha güzel bir yıl olması için çalışmalıyız.  Yeni yılımızın kutuplaşma değil kucaklaşmaya, kavga değil hoşgörüye, önyargı değil anlayışa ve adil paylaşıma vesile olmasını ve 2021 Yılının Çayırova’mıza, Kocaeli’mize, ülkemize ve başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa saadetler getirmesini temenni ediyorum’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları