marsbahis
Advert Advert

Büyükgöz gönüllere dokunuyor!

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Balçık, Denizli, Mollafenari ve Pelitli mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Büyükgöz gönüllere dokunuyor!
Büyükgöz gönüllere dokunuyor!
Advert
AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Balçık, Denizli, Mollafenari ve Pelitli mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. 31 Mart seçimleri için sahada yoğun bir mesaiyle çalışan Büyükgöz, vatandaşların taleplerini dinleyerek Gebze’de sergileyecekleri yönetim anlayışını vatandaşlarla paylaştı.
 
YAŞAMAKTAN KEYİF DUYULAN BİR ŞEHİR
 
Gebze’nin yaşamaktan keyif duyulan bir şehir haline getireceklerini söyleyen AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “Öncelikli hedefimiz Gebze’nin ulaşım ağını genişleterek vatandaşların trafikte daha az zaman kaybetmesini sağlamak olacak. Şuanda fiziki anlamda projelerimiz hazırlanıyor. Gebze’nin her bölgesine, her mahallesine, her kesimden insana dokunacak projeler hayata geçireceğiz. Gebze’nin çamurlu sokaklarını hatırlıyorum. Artık o günler geride kaldı. AK Parti’nin hizmet belediyeciliği anlayışıyla Gebze’yi büyütecek, yaşamaktan keyif duyulacak bir şehir haline dönüştürme hedefimiz var. İnanıyorum ki, 31 Mart’ta hizmet siyasetinden yana reyini kullanacak. Bizlerde 1 Nisan sabahı zaman kaybına tahammül etmeden kolları sıvayıp çalışmaya başlayacağız” dedi.
 
İMAR DİYE BİR PROBLEM KALMAYACAK
 
Şehrin planlanması ve imar konularıyla ilgili kapsamlı bir çalışma yapılacağının altını çizen AK Parti Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Her bölgede her şehirde olduğu gibi Gebze’nin de bazı bölgelerinde imar ile ilgili sorunların yaşandığı noktasında bilgiler var. İmar konularıyla ilgili talepler var. Şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki, 1 Nisan sabahı göreve geldiğimizde bu konuda kapsamlı bir çalışma yapacağız. Beşinci yılımızın sonunda Gebze’de imar diye bir problem kalmayacak” ifadelerini kullandı
 
SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ
 
Sosyal alanda hayata geçirilecek projelere önem verdiklerini ifade eden Büyükgöz, “Gebze’nin sosyal yaşamına dokunacak projeler üreteceğiz. Bu projeler sadece bir bina inşa etmek değil, kullanışlı, modern ve talep gören yapılar olacak. Projelerin yanı sıra Gebzeli hemşerilerimizin gönlüne dokunacağız. Cumhurbaşkanımızın bizlere göstermiş olduğu ‘Gönül belediyeciliği’ yolunda, Gebzeli hemşerilerimiz ile gönül gönüle yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Tahsin Tarhan Bitmeyen Projeleri Sordu!
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları
Başkan Büyükgöz’ün özel konukları