Advert Advert

"Gençler bizim umudumuz"

AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Yerel Gençlik Muhabbetleri" kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Advert

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, önceki gün Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi tarafından düzenlenen "Yerel Gençlik Muhabbetleri" Sultan Kafe'de çok sayıda gencin katılımı ile gerçekleşti. Programda gençlere seslenen Başkan Adayı Hamza Şayir, “Geleceğin Dilovası'nı ve Türkiye’sini birlikte inşa edeceğiz. Güzel yarınlar sizi bekliyor” ifadelerine yer verdi.

GENÇLERE DEĞER VEREN BİR ADAYIMIZ VAR
Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, "Biz biliyoruz ki 31 Mart'ta en büyük destek genç arkadaşlarımızdan gelecek. Çünkü geçmişte de gördük ki gençliğe ve gençlere önem veren bir belediye başkan adayımız var. Gençlerimizin her zaman yanında olan tüm istek ve sorunlarının çözümü için mücadele eden, gençlerin her zaman başarılı olmasını ve bir yerlere gelmesini isteyen, gençlere değer veren bir abimiz adayımızdır. İnşallah 31 Mart'ta görevi devir alacak ve 1 Nisan'dan sonra da ilçemizde ki gençlerimizin her alanda önlerinin açılması için çalışmalar yapacaktır."dedi.  

AK PARTİ GENÇLERE SAHİP ÇIKTI
Gençlik Kolları Başkanı Sarıca'nın ardından konuşan AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir ise "AK Parti iktidara geldikten sonra gençliğe verilen değeri hepimiz gördük. Gençlerimize daha iyi bir Türkiye bırakmak için, umutlarını, hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir Türkiye sunmak için çalıştı. Gençlerin sorunlarını tespit ederek adaletsizlikleri bir bir ortadan kaldırılmaya çalışıldı. AK Parti gençlerine güveniyor” dedi.

GENÇLİK BİZİM UMUDUMUZDUR
Devamında konuşan Şayir, “Yerelde ve genelde gençlerimizin elinden tutulması ve önlerinin açılması için çalışmalar yapıldı. Biz biliyoruz ki Gençlik bizim umudumuz, yarınlarımızdır. Geleceğin Dilovası'nı ve Türkiye’sini birlikte inşa edeceğiz. Güzel yarınlar sizi bekliyor. İnşallah sizlerin desteği ile 31 Mart akşamı seçilirsek, göreve gelir gelmez gençlerimizin elinden tutacağız" dedi. Konuşmaların ardından programa katılan gençlerin sorularını cevaplayan Şayir, program sonunda gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.          

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Balçık’ta hak sahiplerine tapular protokolden
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor
Gebze bölgesindeki projeler hızla ilerliyor